Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Novinky
Mistrovství Čech do 12, 14, 16 let v Harrachově po týdnu bojů
Adam Polanský se stříbrem a postupem

Adam Luboš Polanský vybojoval postup na finálové MČR (březen) a vydobyl z Krkonoš stříbro mezi 74 soupeři do 16 let. 6,5 bodu z 9.
  Pavel Šmíd ve stejné kategorii bojoval až do konce, v poslední partii musel vyhrát na postup (postupovalo 8 z 74), avšak po boji prohrál a obsadil 18. příčku s 5 body.
   Dan Balín začal velmi slibně 4 z 4, během tří proher potkal Adama i Pavla a už se nezdařilo vývoj obrátit. 4,5 bodu a třetí desítka pořadí.
   Marek Šíp v kategorii do 12 let také začal velmi pěkně, potom přišly slabší chvilky, nakonec vyhrál a s 5 body skončil ve 3 desítce.

Poprvé na velké soutěži byl sbírat zkušenosti Aleš Vondra (do 14 let), získal na poslední chvíli místo náhradníka, byl poslední nasazený ve startovce. Bojoval statečně, 1 vyhrál, 3x remízoval a s 2,5 body neskončil poslední.
   Franta Mrkvan hrál doprovodný open. Byl až 60. nasazený, skončil skvěle na 26.místě s 5 body. Příště si účast určitě již vybojuje.

V rámci pobytu jsme se prošli po horách, trenér i proběhnul, navštívili jsme vodopády, zahráli fotbálek a z šachu jsme se věnovali rozborům, přípravám na další kolo i tréninkovým přednáškám org. pořadatelem.

Ze soutěží dospělých byla na programu jen KPII. s naším C-týmem
V Děčíně prohra s céčkem domácích

Po úvodní výhře s litoměřickými náš C-tým neuspěl v děčíně. Vyhráli Michal a Richard Slivovi a žák Jan Toman. Nebodovali: Marie Bažantová, Lukáš Sláma, Dan Hong Werner, Jirka Rojt, Michal Mach.

V pátek blekový turnaj 5 min a 2 vt na tah.

Příští neděli 11.11. hraje v KPI náš Á-tým s naším béčkem (DDM 10.h.)  a v KPIII. Déčko venku.

Přehled soutěží: A  B   C  D (2x KPI. KPII., KPIII)