Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Novinky
O víkendu v akci 3 týmy dospělých v krajských soutěžích i ligové áčko mládeže 
Áčko mládeže veze 2 vysoké výhry, dospělí zpět!
 
(aktualizováno v neděli)
Krajský přebor 1. třídy
dospělých: Jen jedno kolo Á-tým dospělých spadl z 1.místa, po výhře povrlských s děčínskými opět náš tým má vše ve svých rukou, na čele o skore druhé za litoměřickými, se kterými ještě bude hrát. Avšak navíc polovina  soutěže před námi.  
 Dnes Údlice B - Sp. Ústí A 3:5. Oba týmy nebyly v nejsilnějším složení, v záúpase rozhodla na závěr zkušenost. Vyhráli: Vladimír Hadraba, Kamil Balín a Jan Voslař. Prohrál jen Pavel Chrz. Remízy: Jakub Přibyl, Václav Kupšovský, Marie Bažantová a Dan Balín, který jistil remízou v trochu lepší pozici výhru týmu.
 
V téže soutěži KPI. přehrála rezerva litoměřických náš B-tým 5,5:2,5. Vyhrál Tomáš Zima. Remízoval Jaroslav Zima a  žáci: Pavel Šmíd (na první s Jar. Šurou) a Dan Hong Werner (s juniorem Pospíchalem). neuspěli: Ivan Hrabal, Michal Rouč, Sliva Michal. Béčko tak dále bojuje o záchranu.
 
V KP III. D-tým porazil Svádov C ve Svádově 3,5:1,5. Výhry: Jan Sedlák, Aleš Vondra, Michal Mrkvan. Prohra Franta Mrkvan. Remis Jirka Rojt. 
 
V sobotu Á-tým mládeže (fotky od J.Štastného - Teplicefotka z dobytí kóty nad Chodovem ) deklasoval své dva soupeře v 7.-8. kole ligy mládeže hrané v Chodově u Sokolova. Nejprve nadělil "kanára" Tietzu Karlovy Vary (6:0) a poté vysoko přehrál domácí Chodov. Na první desce získal Pavel Šmíd 1 bod ze dvou, na 2.-6. byli naši stoprocentní: Dan Balín, Dan Hong Werner, Marek Šíp, Franta Sysel, Honza Toman.

 Naši se tak posunuli do první poloviny tabulky  a v záverečných třech kolech v dubnu, hraných v Liberci, mohou bojovat o ještě vyšší umístění.
 
  V neděli v soutěžích dospělých zajíždí v krajském přeboru 1.třídy Áčko do Chomutova na rezervu Údlických, Béčko hostí rezervu Litoměřických ve stejné soutěži a D-tým jede do Svádova na C-tým domácích v KP III.
 
C-tým hraje až za týden KPII., po minulém kole, po všech výslkedcích se dostal na čelo tabulky. 
 
Tabulky, výsledky (dospělí A,B,D - odkazy tabulek po minulém kole, vedoucí skupiny aktualizuje asi ve 22.h., dospělé C a mládež A+B aktální) :
 dospělí 
A  B  (oba KPI.)  C  (KPII.) D  (KPIII.) 
Mládež:   A  (liga mládeže)   B (KP)