Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Novinky
Mistrovství Čech žáků v Krkonoších
Dan Hong Werner postupuje na finálové MČR
 
Dalšího velkého úspěchu dosáhl Dan Hong Werner, který přešel do starší kategorie H14 (kde jako narozen na konci roku 2007 byl nejmladší) a mezi 74 účastníky si vybojoval "postupovou osmičku". Získal 6,5 bodu z 9, 8.místo, stejně jako stříbrný v pořadí, od 9. nepostupového místa měli další o půlbod méně. 
 
Bojovali statečně i další, v H14 jsme měli všechny jako mladší ročníky a tak se pokusí o postup příští rok: Marek Šíp (5 b.) a Franta Mrkvan (4 b.).
 
 V kategorii H16 si poprvé vybojoval "Čechy" Jan Toman, snažil se, získal 4 body.
V H12 skončii na 3 bodech Ondra David a Martin Mikulka. Martin však hrál o kategorii výše, "svoji" H10 bude hrát na konci příštího týdne v Mostě. 

 Nikola Hampl v konkurenci kraje H14 se nedostal do kategorie, v národním opnu získal 5,5 z 9. Je také mladší ročník tak třeba za rok. Adam Polanský pomohl s přípravama, ale ve FIDEopnu se mu nedařilo.
 
 
 
V soutěžích družstev dospělých se zatím nedaří 
Áčko neuspělo doma s Děčínem, Céčko v Oseku 
 
Vysoko prohrálo Áčko, nováček 2.ligy,  podruhé, tentokrát 1:7 s Děčínem, Zápas se vůbec našim hráčům nepovedl, byť soupeř byl jen o trochu papírově silnější. O 2 remízy se zasloužili: Dorostenec Pavel Šmíd a Dušan Erban. Neuspěli: Dan Kotek, Jarda Říha, Dan Balín, Pavel Chrz, Libor Chochol, Václav Kupšovský. Náš tým je zatím poslední.

C-družstvo v KP II. po úvodní výhře nechalo všechny tři body v Oseku za prohru 3:5. Když vyhrál Michal Sliva a Junus Kerej, remízovali Miláš Maščák a Nikola Hampl. Neuspěli Lukáš Sláma, Jan Toman, Jiří Rojt, Franta Mrkvan. 

Výsledky, přehledy, soutěží dospělých:  2. liga Áčko , KPI., II., III. B, C, D, E  tým